فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

صادرات گاز

صادرات ﮔﺎز : گاز طبیعی عمدتاً از متان ( CH4 ) یعنی ساده‌ترین نوع هیدروکربن و هیدروکربن‌ های پیچیده‌تر و سنگین‌تری چون اتان ( C2H6 )، پروپان ( C3H8 ) و بوتان ( C4H10 ) تشکیل شده‌است.در این میان گاز اتان برخی از میدانها درصد قابل ملاحظه‌ای ( تا حدود ۱۰٪ یا کمی بالاتر ) را تشکیل می‌دهد.

کسانی که قصد صادرات این محصول به خارج از کشور را دارند ، توجه کنند که انجام و طی کردن تمامی مراحل صادرات کالا و واردات آن به کشور مقصد و فروش آن در بازار های آن کشور ، به زمان و هزینه های زیادی نیاز دارد . علاوه بر دو ایتم مهم زمان و هزینه ، به همراه داشتن کارت بازرگانی ، شما باید اطلاعات دقیقی از قوانین و مقررات صادرات کالا در کشور خودمان و واردات کالا در کشور مورد نظر داشته باشید .

حتی اگر مراحل اداری را نیز طی کنید ، و کالا خود را صادر نمایید ، در مرحله بعد باید کالای خود را با یکی از روش های حمل و نقل به خارج از کشور برسانید . معمولا برای این کار شرکت های حمل و نقل آماده قرارداد میباشند . بعد از مرحله حمل و نقل باید تاجرانی را در آن کشور پیدا کنید که محصول شما را خریداری نمایند .

در نتیجه پروسه صادرات گاز ، امری طولانی و نیازمند زمان و داشتن اطلاعات بالاییست و اگر زمان کافی یا اطلاعات مورد نیاز برای این امر تخصصی را ندارید ، توصیه میکنیم با یکی از شرکت های بازرگانی معتبر اقدام به عقد قرارداد نمایید .

 

صادرات گاز

شرکت بازرگانی فرشید یزدان دوست با همکاری کارشناسان و متخصصان خود در زمینه صادرات کالا ، آماده همکاری با شما در صادرات گاز میباشد . با توجه به توافق بین ما و شما ، کلیه امور اداری و قانونی صادرات کالا ، به همراه حمل و نقل و یا انجام امور اداری کشور مقصد و… توسط کارشناسان ما انجام میشود .

شماره تماس

۰۹۱۲۸۴۵۱۳۸۸

جهت سفارش می توانید تماس و یا فرم زیر را تکمیل نمایید:

ثبت سفارش

 

 


صادرات ﮔﺎز

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت بازرگانی فرشید یزدان دوست میباشد . طراحی سایت و اجرا : سورنا - Management : Farshid Yazdandoust