فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

حمل و نقل ریلی

حمل و نقل ریلی یا ترابری ریلی یکی از روش های حمل بار به روش زمینی میباشد. راه آهن به طور کلی برای قطار ها طراحی شده تا با این وسیله بتوان مسافر و کالا را جابه جا نمود کرد.

حمل و نقل ریلی یکی از ترابری‌های زمینی است که در مصرف انرژیی بسیار به صرفه عمل می‌کند. ریل‌ها رویه‌ای بسیار صیقلی و سفت فراهم می‌کنند که چرخ‌های قطار می‌توانند با کمترین اصطکاک ممکن بر روی آن‌ها بغلتند. این روش با خود راحتی و صرفه‌جویی کارمایه (انرژی) به همراه دارد. معمولاً بخش پیشین قطارها هم با شکلی خمیده و هواپویا (آیرودینامیک) ساخته می‌شود تا در مصرف کارمایه صرفه‌جویی شود. روی همرفته، تحت شرایط مناسب،

قطار برای بردن حجم مشخصی از کالا یا مسافر ۵۰ تا ۷۰ درصد کمتر انرژی نیاز دارد تا ترابری جاده‌ای همچنین ریل‌ها و ریل‌بندها باهم وزن قطار را بطور یکسان پخش می‌کنند که در پی آن با هر محور-چرخ بار بیشتری می‌توان حمل کرد تا در ترابری جاده‌ای.

حمل و نقل ریلی و ترابری ریلی

ترابری ریلی همچنین از امن‌ ترین و کم‌ جاگیرترین شیوه‌های ترابری است. یک خط راه‌آهن دوریلی می‌تواند در یک زمان مشخص از یک بزرگراه چهارخطه هم بیشتر مسافر یا کالا جابجا کند.

در امر صادرات کالا و واردات کالا و حمل و نقل کالا اگر قصد دارید کالاهای خود را به واسطه حمل و نقل ریلی و از طریق خطوط ریلی و قطار ،در کشور و یا در خارج از کشور جا به جا کنید، کافیست مراحل اداری آن را در پایانه های قطار در شهر های مقصد و مبدا خود انجام دهید.زیرا بارها باید توسط ارگان های مربوطه بررسی شوند و مجوزات لازم را دریافت نمایند. انجام مراحل اداری و قانونی این نوع حمل و نقل نیاز به تجربه و اطلاعات زیادی دارد. پیشنهاد ما این است که در این خصوص با یک شرکت حمل و نقل و بازرگانی قرار داد ببندید.

شرکت بازرگانی فرشيد يزدان دوست با همکاری کارشناسان و متخصصان خود در خصوص حمل و نقل و اخذ مجوزات لازم، حمل و نقل کالا های شما را به صورت ریلی ، در کمترین زمان و با بهترین هزینه ها انجام میدهد .

حمل و نقل ریلی

شماره تماس

۰۹۱۲۸۴۵۱۳۸۸

جهت سفارش می توانید تماس و یا فرم زیر را تکمیل نمایید:

ثبت سفارش

 

 

خطوط ریلی :

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت بازرگانی فرشید یزدان دوست میباشد . طراحی سایت و اجرا : سورنا - Management : Farshid Yazdandoust