صادرات ﮔﺎزوﺋﯿﻞ

صادرات ﮔﺎزوﺋﯿﻞ : گازوئیل یا نفت گاز به عنوان سوخت موتور های دیزلی و سوخت تاسیسات حرارتی استفاده میشود.نقطه جوش آن بین ۲۵۰-۳۸۵ درجه سانتیگراد است و حداقل نقطه اشتغال آن ۵۴ درجه سانتیگراد است . ظرفیت صادرات فراورده های نفتی ایران روزانه ۵۰۰هزار لیتر است و در هفت ماه نخست سال جاری روزانه ۱۷ میلیون لیتر گازوئیل از ایران به بازار های جهانی صادر می شود.

صادرات ﮔﺎزوﺋﯿﻞ

این فرصت خوبی برای تاجران و افرادی است که قصد صادرات این فراورده نفتی را به خارج از کشور دارند . اما در نظر داشته باشید که انجام مراحل صادرات کالا و ورود و فروش آن در کشور دیگر ،نیازمند صرف زمان زیادی است .شما باید به تمام قوانین و مقررات صادرات تسلط کافی داشته باشید و بعد از تسلط بر قوانین و در صورت داشتن کارت بازرگانی ، وارد مرحله انجام قوانین و مراحل اداری آن می شوید .

بعد از انجام مراحل اداری و گمرکی ،باید کالای نفتی خود را با یکی از روش های حمل و نقل مناسب به کشور مورد نظر برسانید. این کار را میتوانید با قرارداد با شرکت های حمل و نقل انجام دهید . در مرحله آخر وقتی کالا را به کشور مورد نظر رساندید و مراحل اداری را در آن کشور نیز انجام دادید ،باید تاجرانی را در آن کشور بیابید کنید که آن محصول را خریداری نمایند !

صادرات ﮔﺎزوﺋﯿﻞ

تا اینجا دیدیم که پروسه صادرات کالا امری طولانی و زمانبر و نیاز به تجربه و اطلاعات بالایی است . پس توصیه ما به شما این است که برای چنین کاری در همان ابتدا با یک شرکت بازرگانی معتبر و با سابقه قرارداد ببندید .

شرکت بازرگانی فرشید یزدان دوست با همکاری کارشناسان و متخصصان خود در زمینه صادرات کالا ، آماده همکاری با شما در صادرات گازوئیل میباشد. با توجه به توافق بین ما و شما ، کلیه امور اداری و قانونی صادرات کالا ، به همراه حمل و نقل و یا انجام امور اداری کشور مقصد و… توسط کارشناسان ما انجام میشود .

شماره تماس

۰۹۱۲۸۴۵۱۳۸۸

جهت سفارش می توانید تماس و یا فرم زیر را تکمیل نمایید:
 

ثبت سفارش


صادرات ﮔﺎزوﺋﯿﻞ

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت بازرگانی فرشید یزدان دوست میباشد . طراحی سایت و اجرا : سورنا