فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

صادرات ﮔﺎزوﺋﯿﻞ

صادرات ﮔﺎزوﺋﯿﻞ : گازوئیل یا نفت گاز به عنوان سوخت موتور های دیزلی و سوخت تاسیسات حرارتی استفاده میشود.نقطه جوش آن بین ۲۵۰-۳۸۵ درجه سانتیگراد است و حداقل نقطه اشتغال آن ۵۴ درجه سانتیگراد است . ظرفیت صادرات فراورده های نفتی ایران روزانه ۵۰۰هزار لیتر است و در هفت ماه نخست سال جاری روزانه ۱۷ میلیون لیتر گازوئیل از ایران به بازار های جهانی صادر می شود.

صادرات ﮔﺎزوﺋﯿﻞ

این فرصت خوبی برای تاجران و افرادی است که قصد صادرات این فراورده نفتی را به خارج از کشور دارند . اما در نظر داشته باشید که انجام مراحل صادرات کالا و ورود و فروش آن در کشور دیگر ،نیازمند صرف زمان زیادی است .شما باید به تمام قوانین و مقررات صادرات تسلط کافی داشته باشید و بعد از تسلط بر قوانین و در صورت داشتن کارت بازرگانی ، وارد مرحله انجام قوانین و مراحل اداری آن می شوید .

بعد از انجام مراحل اداری و گمرکی ،باید کالای نفتی خود را با یکی از روش های حمل و نقل مناسب به کشور مورد نظر برسانید. این کار را میتوانید با قرارداد با شرکت های حمل و نقل انجام دهید . در مرحله آخر وقتی کالا را به کشور مورد نظر رساندید و مراحل اداری را در آن کشور نیز انجام دادید ،باید تاجرانی را در آن کشور بیابید کنید که آن محصول را خریداری نمایند !

صادرات ﮔﺎزوﺋﯿﻞ

تا اینجا دیدیم که پروسه صادرات کالا امری طولانی و زمانبر و نیاز به تجربه و اطلاعات بالایی است . پس توصیه ما به شما این است که برای چنین کاری در همان ابتدا با یک شرکت بازرگانی معتبر و با سابقه قرارداد ببندید .

شرکت بازرگانی فرشید یزدان دوست با همکاری کارشناسان و متخصصان خود در زمینه صادرات کالا ، آماده همکاری با شما در صادرات گازوئیل میباشد. با توجه به توافق بین ما و شما ، کلیه امور اداری و قانونی صادرات کالا ، به همراه حمل و نقل و یا انجام امور اداری کشور مقصد و… توسط کارشناسان ما انجام میشود .

شماره تماس

۰۹۱۲۸۴۵۱۳۸۸

جهت سفارش می توانید تماس و یا فرم زیر را تکمیل نمایید:
 

ثبت سفارش


صادرات ﮔﺎزوﺋﯿﻞ

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت بازرگانی فرشید یزدان دوست میباشد . طراحی سایت و اجرا : سورنا - Management : Farshid Yazdandoust