صادرات گاز

صادرات ﮔﺎز : گاز طبیعی عمدتاً از متان ( CH4 ) یعنی ساده‌ترین نوع هیدروکربن و هیدروکربن‌ های پیچیده‌تر و سنگین‌تری چون اتان ( C2H6 )، پروپان ( C3H8 ) و بوتان ( C4H10 ) تشکیل شده‌است.در این میان گاز اتان برخی از میدانها درصد قابل ملاحظه‌ای ( تا حدود ۱۰٪ یا کمی بالاتر ) را تشکیل می‌دهد.

کسانی که قصد صادرات این محصول به خارج از کشور را دارند ، توجه کنند که انجام و طی کردن تمامی مراحل صادرات کالا و واردات آن به کشور مقصد و فروش آن در بازار های آن کشور ، به زمان و هزینه های زیادی نیاز دارد . علاوه بر دو ایتم مهم زمان و هزینه ، به همراه داشتن کارت بازرگانی ، شما باید اطلاعات دقیقی از قوانین و مقررات صادرات کالا در کشور خودمان و واردات کالا در کشور مورد نظر داشته باشید .

حتی اگر مراحل اداری را نیز طی کنید ، و کالا خود را صادر نمایید ، در مرحله بعد باید کالای خود را با یکی از روش های حمل و نقل به خارج از کشور برسانید . معمولا برای این کار شرکت های حمل و نقل آماده قرارداد میباشند . بعد از مرحله حمل و نقل باید تاجرانی را در آن کشور پیدا کنید که محصول شما را خریداری نمایند .

در نتیجه پروسه صادرات گاز ، امری طولانی و نیازمند زمان و داشتن اطلاعات بالاییست و اگر زمان کافی یا اطلاعات مورد نیاز برای این امر تخصصی را ندارید ، توصیه میکنیم با یکی از شرکت های بازرگانی معتبر اقدام به عقد قرارداد نمایید .

 

صادرات گاز

شرکت بازرگانی فرشید یزدان دوست با همکاری کارشناسان و متخصصان خود در زمینه صادرات کالا ، آماده همکاری با شما در صادرات گاز میباشد . با توجه به توافق بین ما و شما ، کلیه امور اداری و قانونی صادرات کالا ، به همراه حمل و نقل و یا انجام امور اداری کشور مقصد و… توسط کارشناسان ما انجام میشود .

شماره تماس

۰۹۱۲۸۴۵۱۳۸۸

جهت سفارش می توانید تماس و یا فرم زیر را تکمیل نمایید:

ثبت سفارش

 

 


صادرات ﮔﺎز

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت بازرگانی فرشید یزدان دوست میباشد . طراحی سایت و اجرا : سورنا