فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

صادرات سیمان

برای اینکه صادرات به کشور های مختلف را شروع کنید باید مدارک و مجوز های لازم اماده کنید. تا بتوانید محموله و کالا های خود را از گمرک عبور دهید تا محدودیتی برای شما ایجاد نشود.

 مجوز مورد نیاز برای صادرات سیمان به عراق

اگر برای بار اول اقدام به صادرات سیمان به عراق میکنید ، لازم است مراحل و نحوه ی صادرات این محصول به این کشور بدانید. و ما این مراحل را به اختصار توضیح میدهیم:

۱- دریافت مجوز BV از کارخانه تولید کننده

۲- دریافت مجوز واردات به عراق (دریافت مجوز واردات از گمرک عراق)

با توجه به اینکه بصورت مستقیم از کارخانه خرید کرده ایم و مجوزهای مربوطه را اخذ نموده ایم، برای صادرات تنها کافیست که مدارک مشتری عراقی را به ما تحویل دهید تا مجوز BV را در مدت کوتاهی به نام خریدار شما دریافت کنیم و به شما تحویل دهیم.

پس از دریافت این BV، شخصی که BV به نامش صادر شده است باید به گمرک عراق مراجعه کند و مجوز واردات را دریافت کند تا بتواند اقدام به واردات سیمان از ایران کند.

کل این مراحل در کمتر از ۴ یا ۵ روز کاری قابل انجام است.

صادرات سیمان

شماره تماس

۰۹۱۲۸۴۵۱۳۸۸

جهت سفارش می توانید تماس و یا فرم زیر را تکمیل نمایید:

ثبت سفارش

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت بازرگانی فرشید یزدان دوست میباشد . طراحی سایت و اجرا : سورنا - Management : Farshid Yazdandoust