فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

صادرات زعفران

صادرات زعفران : زعفران جهت فروش در داخل کشور فقط به صورت فله ای و حداقل سفارش از نیم کیلو به بالاست، همچنین امکان ارسال برگه تاییدیه آزمایشگاه مبنی بر کیفیت و خالص بودن زعفران وجود دارد.

برای صادرات زعفران حداقل از یک کیلو به بالا که هم به صورت بسته بندی از یک تا بیست و پنچ گرم و هم به صورت فله ای با انجام کلیه امور گمرکی و تحویل در گمرک کشور مقصد امکان پذیر است.

سفارشات خارج از کشور در صورت تمایل، بعد از انجام کلیه امور گمرکی با توجه به درخواست شما به گمرک کشور مقصد ارسال می شود. زعفران از گمرک ایران به صورت هوایی به گمرک کشور مقصد ارسال می شود.

 

صادرات زعفران

اهمیت صادرات زعفران :

– میزان صادرات زعفران به ترتیب حدودا ۱۰ درصد برای پوشال، ۱۰ درصد برای نگین، ۴۰ درصد برای در حد نگین و ۴۰ درصد برای ممتاز می باشد.

– سالیانه حدود ۲۵۰ تن زعفران در جهان تولید می شود که ایران با تولید ۲۳۰تن زعفران مقام اول را از نظر کیفیت و کمیت در جهان به خود اختصاص داده است.

– شهرستان تربت حیدریه با تولید سالیانه ۷۵ تن زعفران مقام اول را از نظر کمیت و کیفیت در ایران به خود اختصاص داده است.

– از ۲۳۰ تن زعفران بدست آمده در ایران، حدود ۳۰ تن به مصرف داخل و۲۰۰ تن دیگر به بیش از یکصد کشور دنیا صادر می شود.

 

صادرات زعفران شرکت بازرگانی فرشید یزدان دوست

شرکت بازرگانی فرشید یزدان دوست خدمات صادرات زعفران جهت مصرف داخل به صورت فله ای حداقل از نیم کیلو به بالا و صادرات و ارسال زعفران سرگل صادراتی درجه یک به صورت فله ای و بسته بندی شده از یک کیلو به بالا به همراه ارسال زعفران جهت مصرف داخل به صورت فله ای و بسته بندی شده (حداقل از نیم کیلو به بالا) به همراه انجام کلیه امور گمرکی را انجام میدهد.

شماره تماس

۰۹۱۲۸۴۵۱۳۸۸

جهت سفارش می توانید تماس و یا فرم زیر را تکمیل نمایید:

ثبت سفارش

 

 


 

صادرات.زعفران و مشکلات آنقوانین.صادرات.زعفران چیست

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت بازرگانی فرشید یزدان دوست میباشد . طراحی سایت و اجرا : سورنا - Management : Farshid Yazdandoust