فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

صادرات خشکبار

صادرات خشکبار

صادرات خشکبار

صادرات خشکبار

صادرات محصول به صورت فله و در بسته‌بندی‌های ۵۰ کیلویی صرفه اقتصادی بیشتری از خشکبار بسته‌بندی شده دارد. فقط مطمئن باشید که کشور مقصد محصول را با نشان ایرانی در کشور خود توزیع می‌کند.

ارزان‌ترین روش حمل و نقل محصول به کشوری چون روسیه، حمل و نقل دریایی است. فراموش نکنید در روش دریایی حتما خشکبار خود را در کانتیر بگذارید چرا که رطوبت دریا، به خشکبار آسیب می‌رساند. در برخی موارد کشور مقصد خواهان حمل و نقل زمینی است. برای این منظور تولیدکننده موظف است متناسب با وزن بار، محصول را با کامیون یا تریلی به مقصد برساند. برای این روش که سرعت بیشتری از حمل و نقل دریایی دارد، باید مبلغ بیشتری پرداخت کرد.

کشمش‌های بدون هسته ملایر در کشورهایی چون اوکراین طرفداران بسیاری دارد و این محصول ایرانی در فرآورده‌هایی چون شکلات و شیرینی استفاده می‌شود.

قیصی‌های ایران با اقبال بسیار خارج‌نشینان روبرو شده است. در میان قیصی‌های ایران، قیصی آذربایجان مزه و رنگ مشتری‌پسندی دارد.

مهم‌ترین مرحله ورود به صادرات خشکبار، کسب مجوز بهداشت کارگاه و تائید محصول توسط کارشناسان است.

شماره تماس

۰۹۱۲۸۴۵۱۳۸۸

جهت سفارش می توانید تماس و یا فرم زیر را تکمیل نمایید:

ثبت سفارش

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت بازرگانی فرشید یزدان دوست میباشد . طراحی سایت و اجرا : سورنا - Management : Farshid Yazdandoust