فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

ترخیص کالا در گمرک

ترخیص کالا در گمرک: شرکت بازرگانی فرشيد يزدان دوست خدمات حمل و نقل،بازرگانی، ترخیص کالا و… را به شما ارائه می نماید.این شرکت کالای شما را در کمترین زمان و با مناسبترین هزینه،از گمرک ترخیص می نماید.

ترخیص کالا در گمرک

به علت وقت گیر و پیچیده بودن ترخیص کالا،نیازمند تجربیات عالی و اشنایی با مراحل ترخیص کالادر گمرکات ایران می باشیم . شرکت بازرگانی فرشيد يزدان دوست با ارائه خدمات مشاوره و انجام ترخیص کالا از گمرک توسط کادری مختصص و با تجربه و فعال همواره رضایت مشتریان را فراهم می اورد.

ترخیص کالا از گمرک امام خمینی

گمرک فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) از ابتدای عملیاتی شدن در سالن مسافری به انجام تشریفات مسافرین ورودی و در بخش بسیار کوچکی از فرودگاه به امور تجاری مشغول گردید که از سال ۱۳۹۰در راستای سیاست های دولت و آمایش سرزمین طرح ادغام گمرکات استان تهران ،گمرک امانات پستی و گمرک مهرآباد تحت نظارت گمرک فرودگاه امام خمینی (ره) انجام فعالیت می کنند.

گمرک فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) بزرگترین مرز هوایی کشوراست که از سال ۱۳۸۴ به صورت شبانه روزی به خدمت گیرندگان و فعالان عرصه تولید ارائه می نمایدکه در مجموع دارای ۶ حوزه می باشد :

  • حوزه ۱ تجاری
  • حوزه ۲ تجاری
  • حوزه ۳ امانات پستی
  • حوزه ۴ امور مسافری
  • حوزه ۵ مهرآباد
  • حوزه ۶ گمرک

تخصصی نفت این گمرک از رویه های ورود قطعی و موقت، صادرات قطعی و موقت، ترانزیت داخلی و خارجی، مسافری، مرجوعی و قضایی برخوردار است.

ترخیص کالا در گمرک

ترخیص کالا در گمرک

در حال حاضر روزانه بیش از۴۰۰ اظهارنامه در کلیه رویه ها تنظیم می گردد که از این لحاظ در بین گمرکات استان تهران مقام نخست و در بین گمرکات کشور مقام دوم را داراست.

همچنین این مجموعه به سبب وجود حساسیت های خاص از رویه های پست سریع، فریت و پست سیاسی بهره مند می باشد. سالن مسافری این گمرک بطور متوسط شبانه روز پذیرای بالغ بر ۱۵۰۰۰ مسافر می باشد.

شرکت بازرگانی فرشيد يزدان دوست این مژده را به شما می دهد با داشتن کادر فنی مجرب و متخصص کلیه امور گمرکی و ترخیص کالا از گمرک فرودگاه امام خمینی را در سربع ترین زمان ممکن برای شما هموطنان عزیز میسر سازد.

ترخیص کالا در گمرک

ترخیص کالا در گمرک

ترخیص گمرک بندر خرمشهر

ترخیص کالا با استفاده از تخفیفات و معافیتهای منطق ویژه اقتصادی. بندر خرمشهر در شمال غربی خلیج فارس و در جنوب غربی جمهوری اسلامی ایران و در همسایگی جنوب شرقی کشور عراق (مرز زمینی شلمچه) در محل تلاقی رودخانه های اروندرود و کارون در استان خوزستان واقع شده است.

سابقه طولانی در امر تجارت دریایی

این بندر سابقه طولانی در امر تجارت دریایی داشته و ساخت و بهره برداری از اسکله های ویژه پذیرش کشتی های اقیانوس پیما در بندر خرمشهر در سالهای آغازین ۱۳۰۰ شمسی شروع شده و در زمان جنگ جهانی دوم و پس از آن به اوج خود رسیده است.

به طوری که در سالهای قبل از انقلاب اسلامی بندر خرمشهر با داشتن تعداد ۲۰ اسکله یکی از بزرگترین بنادر کشور بحساب می آمد و در سال( ۱۳۵۶) چهار میلیون تن کالای عمومی از طریق این بندر به کشور وارد شده است. در حال حاضر کلیه زیرساخت های قبل از جنگ اعم از اسکله ها ،انبارها و محوطه ها بازسازی شده است.

مجتمع بندری خرمشهر

مجتمع بندری خرمشهر از طریق جاده های زمینی و بین المللی درجه یک با مراکز جمعیتی (داخلی و خارجی) ارتباط دارد. این منطقه از طریق جاده با فواصل ۱۵،۱۰۰،۱۲۵،۹۹۷ کیلومتر به ترتیب با شهرهای آبادان،بندر امام خمینی (ره)، اهواز و تهران وبا فاصله ۱۰ کیلومتر از مرز زمینی شلمچه مرتبط می گردد.

راه آهن سراسری ایران نیز از طریق اهواز به بندر خرمشهر متصل می باشد. این خط علاوه بر اینکه راهی ارزان و مناسب برای دستیابی به سایر مناطق ایران می باشد امکان برقراری ارتباط با سایر کشورهای همسایه مانند: عراق،ترکیه و کشورهای آسیای مرکزی  را میسر می سازد.

مناسبترین بندر برای ترانزیت زمینی و دریایی کالا به عراق
بندر خرمشهر با توجه به مشکلات موجود در ارسال کالا به عراق، مناسبترین گزینه برای ترانزیت کالا به این کشور می باشد. این بندر به دلیل نزدیکی به بنادر عراق و فاصله ۱۵ کیلومتر تا گذرگاه مرزی شلمچه از مزیت منحصر به فردی برخوردار بوده و همزمان قابلیت ترانزیت کالا از طریق زمینی و دریایی را دارا است.

با توجه به استقرار بندر خرمشهر در جنوب غربی ایران و مسافت کوتاه این شهر با استان های غربی ایران، این بندر گزینه مطلوبی برای ترانزیت کالاهای عراقی از طریق گذرگاه های غربی کشور ( مریوان، باسمات، ایلام و مرز خسروی )است .

ترخیص گمرگ بندر عباس

گمرک بندر عباس گمرکی مناسب جهت ترخیص کالا های وارداتی با حجم بالا بوده که گروه بازرگانی فرشيد يزدان دوست با توجه به نیاز مشتریان خود، آماده ارائه خدمات در این گمرک میباشد.

در شهرستان بندرعباس علاوه بر گمرک شهید رجائی که در  حال حاضر بزرگ­ترین و مهم­ترین گمرک اجرائی کشور محسوب می­گردد، گمرک شهید باهنر نیز در امور مختلف گمرکی مشغول به فعالیت می­باشد.

ترخیص کالا در گمرک

ترخیص کالا در گمرک

گمرگ شهریار

بزرگترین مجتمع انبارهای عمومی کشور که با تخلیه و بارگیری بیش از یک میلیون تن کالا در سال جایگاه ویژه‌ای را در بین شرکت‌ها و شعب شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی به خود اختصاص داده است.

این شعبه در سال ۱۳۵۵با توجه به افزایش واردات و صادرات کالا و نیازی که در کشور احساس می‌شد، احداث و راه‌اندازی شد و از فعالترین گمرکات زمینی کشور محسوب می‌شود.


تخصیص انبارهای اختصاصی به شرکت های بزرگ

این بازرگانی درگذشته با تخصیص انبارهای اختصاصی به شرکت های بزرگ(خصوصی ودولتی)گام هایی برداشته و درفاز جدید فعالیت های خود این بحث را گسترش داده و برای  تعامل با نهاد های بزرگ  بین  المللی  و  اروپایی اقدامات موثری را صورت داده و به موفقیت های خوبی دست یافته است.

گمرگ امانات پستی

ترخیص کالا و نمونه های تجاری شما که از طریق پست ارسال شده است امانات پستی عبارت است از کلیه بسته های پستی به استثنای نامه و کارت که از لحاظ وزن، بسته بندی و کرایه پستی تابع شرایط خاصی بوده و معمولاً بسته هایی با وزن تا ۲۰ کیلوگرم به طریق زمینی و با وزن تا ۱۰ کیلوگرم به طریق هوائی ارسال می گردد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت بازرگانی فرشید یزدان دوست میباشد . طراحی سایت و اجرا : سورنا - Management : Farshid Yazdandoust